‹ Atgal

Šeštadienį startuos netradicinis knygų projektas

Paskelbta 2015-10-01 10:06:41

Knygų pirkimų ir pardavimų portalas „Sena.lt“ atstovai, kartu su prekybos ir renginių centru VCUP, organizuos netradicines knygų muges, kurių metu kiekvienas galės ne tik norimą knygą įsigyti pigiau, bet ir parduoti savo perskaitytą.

Pirmoji perskaitytų knygų mugė vyks jau šį šeštadienį ir bus organizuojama kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį.

„Jausdami vis didesnį renginių poreikį bei stebėdami didelį susidomėjimą perskaitytų knygų perpardavimu, kartu su „Sena.lt“ kviečiame miesto gyventojus bei svečius į pirmą mūsų organizuojamą perskaitytų knygų mugę, – sako VCUP vadovė Ona Nevinskienė. – Šiam šeštadieniui jau yra užsiregistravę daugiau nei 20 žmonių, kurie pasiūlys daugiau nei 3 tūkst. skirtingų knygų. Šios mugės išskirtinumas – lankytojai galės įsigyti knygas jau su istorija, kadangi kiekvienoje perskaitytoje knygoje lieka ir kažkas įdomaus iš ją perskaičiusio žmogaus – komentaras, pabraukimas – o tai dar labiau skatina gilintis į turinį. Be to, neretai tarp perduodamų knygų pasitaiko tų, kurių sunku rasti, pavyzdžiui, knygų originalia kalba, pirmojo vertimo ar pan. Iš kitos pusės, šis projektas leidžia sumažinti lentynų turinį tiems, kurių perskaitytos knygos tiesiog dulka lentynose“.

 

Plačiau skaitykite: http://www.15min.lt/naujiena/kultura/literatura/sestadieni-startuos-netradicinis-knygu-projektas-286-531208


Užsisakykite naujienas